Sledujte reportáže z vašeho města odkudkoliv pomocí mobilních telefonů: m.TVportaly.cz Na www.InfoPortaly.cz najdete videoreportáže přepsané do podoby článků a fotografií.

Aktuálně z dění v Novém Jičíně 1. 9. 2014

Nový Jičín Včera 1:20min. Stáhnout

Tento čtvrtek 4. září proběhne 24. zasedání Zastupitelstva města Nový Jičín. Začátek je v 15 hodin v aule budovy radnice. Záznam zasedání jako vždy uvidíte na stránkách tvportaly.cz.
*
Drážní cyklostezka z Nového Jičína do Hostašovic už má své logo. Do soutěže o originální značku nové turistické aktivity bylo přihlášeno 75 návrhů od autorů z celé republiky.
Vítězný logotyp, který vybrala komise složená ze členů svazku obcí, vychází z propojení dvou klíčových slov - kolo a koleje. Vítězný návrh vytvořila Martina Cejpová, studentka fakulty umění a designu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Logo můžete vidět i na facebooku cyklostezky, kde najdete i další informace k už brzy dokončené trase.
titulek: www.facebook.com/cyklostezkanovyjicinhostasovice
*
Od 1. do 30. září budou na ul. Palackého a Jiráskova pod gymnáziem probíhat stavební práce při rekonstrukci splaškové kanalizace, a tak dojde k částečnému omezení provozu.
*
Ve středu 10. září 2014 proběhne na Masarykově náměstí v Novém Jičíně už 5. ročník Dne sociálních služeb. Tentokrát s podtitulem Vzájemně se poznejme. Od 10 do 16 hodin se budou prezentovat organizace nabízející téměř tři desítky sociálních služeb, budou také vyhlášeny osobnosti v kategorii Dobrovolník roku.

Komu: (email) Text zprávyAdd to Google
  • 2006 - 2014 POLAR televize Ostrava, s.r.o., Boleslavova 710/19, Ostrava-Mar.Hory, IČ: 25859838
    Redakce: polar@polar.cz
  • Reklama a spolupráce: obchod@polar.cz | Podpora: multimedia@polar.cz
  • Orgánem dohledu je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Jakákoliv užití obsahu je bez souhlasu POLAR televize Ostrava, s.r.o. zakázáno.
reklama