Sledujte reportáže z vašeho města odkudkoliv pomocí mobilních telefonů: m.TVportaly.cz Na www.InfoPortaly.cz najdete videoreportáže přepsané do podoby článků a fotografií.

Aktuálně z dění v Novém Jičíně 21. 7. 2014

Nový Jičín 21.07.2014 1:12min. Stáhnout

Do pátku 25. července můžete ve vestibulu novojičínské radnice vidět výstavu Kdo postavil Libušín. Tato národní kulturní památka letos na jaře vyhořela. Na osmi panelech uvidíte spoustu historických fotografií a informace o činnosti Pohorské jednoty Radhošť. Pokladnička na finanční příspěvky je v návštěvnickém centru.
*
Strážníci Městské policie zadrželi dva mladíky, kteří v noci na neděli vyvrátili značku na ulici Revoluční, dále ukopli zrcátko na zaparkovaném autě a rozhazovali odpadkové koše. Hlídce pomohlo telefonické oznámení od občanů na lince 156.
*
Klub rodáků a přátel města Nového Jičína zve na přednášku Radka Polácha o zámku Miramare a městech Terst a Pula. Členové klubu na tato místa zavítají na své další cestě letos v září. Přednáška začíná ve středu 23. července v 17 hodin.
*
Na Masarykovo náměstí se chystá 17. ročník mezinárodního setkání historických vozidel Beskyd Rallye Turzovka. Spanilá jízda veteránů dorazí do Nového Jičína v pátek 25. července v době od půl desáté do půl dvanácté dopoledne.

Komu: (email) Text zprávyAdd to Google
  • 2006 - 2014 POLAR televize Ostrava, s.r.o., Boleslavova 710/19, Ostrava-Mar.Hory, IČ: 25859838
    Redakce: polar@polar.cz
  • Reklama a spolupráce: obchod@polar.cz | Podpora: multimedia@polar.cz
  • Orgánem dohledu je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Jakákoliv užití obsahu je bez souhlasu POLAR televize Ostrava, s.r.o. zakázáno.
reklama